Home   › Кращий додаток для захисту IPhone, який забезпечує конфіденційність і безпеку даних

Кращий додаток для захисту IPhone, який забезпечує конфіденційність і безпеку даних

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Для неймовірної безпеки даних і захисту конфіденційності за замовчуванням вам необхідно завантажити кращий додаток для захисту IPhone – Signal.

Незважаючи на те, що існує безліч способів зберегти конфіденційність в iOS без змін, існують сторонні додатки, такі як Signal, які можуть допомогти в управлінні безпекою даних. У цій статті ми обговорили краще додаток для забезпечення безпеки iPhone, яке може забезпечити конфіденційність і безпеку ваших даних.

Наприклад, протокол Signal пропонує наскрізне шифрування при обміні повідомленнями з друзями, родиною чи колегами по роботі. Це, мабуть, саме приватна додаток, яке ідеально підходить для того, щоб стати Кращим додатком для захисту IPhone, щоб зберегти конфіденційність і безпеку даних.

Signal – комплексний додаток для зашифрованих повідомлень і голосових викликів, який гарантує повну безпеку всіх ваших комунікацій. У додатках також передбачені такі функції, як перевірка особистості людини, якій ви передаєте повідомлення, а також цілісність каналу, який використовує інша людина.

Якщо ви говорите про абсолютну безпечність даних, Signal – ваш відповідь, так як його часто називають найчастішим месенджером. Поряд з наскрізним шифруванням повідомлень, Signal також пропонує зашифровані виклики, що дає ще одну можливість перейти на Signal. Крім того, повідомлення, які використовуються спільно, працюють на основі самознищення, що означає, що вміст повідомлення видаляється саме по собі, через певний проміжок часу.

Signal не зберігає особисті дані свого користувача і, можливо, мінімально можливий обсяг метаданих, скорочуючи всі можливості, звідки дані можуть бути витоку. І відправник, і одержувач повідомлення володіють унікальним ключем, який є єдиним, що потрібно для доступу до повідомлення. Це означає, що третя сторона не може отримати доступ до обміну повідомленнями між відправником і передбачуваним одержувачем.

Signal – це просто у використанні, абсолютно безкоштовне рішення для захисту даних, яке дозволяє вам безпечно обмінюватися повідомленнями з друзями та родиною.

Всі дані, які шифруються і легко доступні тільки для можливих користувачів, роблять його ідеальним вибором для iPhone. Всякий раз, коли ви ділитеся повідомленням з передбачуваними одержувачами, генерується унікальний ключ шифрування, і вміст повідомлення перемішується. Після чого тільки ви або передбачуваний одержувач можете отримати доступ до початкового змісту повідомлення і використовувати ключ шифрування.

Додайте конфіденційність в ваші повідомлення, коли ви ділитеся розмовою через Інтернет за допомогою Signal. Високий рівень безпеки, наскрізне шифрування, відсутність зберігання призначених для користувача даних, абсолютно безкоштовно – що ще ви хочете? Чого ж ти чекаєш? Скачайте Signal зараз і насолоджуйтеся повною безпекою даних.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *