Home   › Краща альтернатива для WhatsApp і Facebook

Краща альтернатива для WhatsApp і Facebook

maio 31, 2019

Sharing is caring!

WhatsApp і месенджер Facebook, що налічують понад мільярд користувачів в різних країнах, безсумнівно, є улюбленими комунікаційними платформами в світі.

Придбання WhatsApp в Facebook в 2014 році викликало крайню занепокоєність користувачів та експертів із захисту даних, які турбуються про безпеку, після того, як виникли розбіжності з приводу того, що додатки Facebook і сторонніх виробників були залучені в різні порушення безпеки, що призвело до витоку особистих даних мільйонів користувачів. Однак ми, як зацікавлена ​​людина, повинні знайти кращу альтернативу для месенджера WhatsApp і Facebook.

Незважаючи на те, що WhatsApp використовує протокол шифрування Signal, який обіцяє наскрізне шифрування, що, без сумніву, є відмінною функцією безпеки. Тим не менше, кілька лазівок, які ще належить усунути компанії.

Правова застереження WhatsApp говорить: «Будучи частиною сімейства компаній Facebook, WhatsApp отримує інформацію і обмінюється інформацією з цим сімейством компаній. Ми можемо використовувати інформацію, яку ми отримуємо від них, і вони можуть використовувати інформацію, яку ми ділимося з ними, для надання допомоги в роботі, надання, поліпшення, розумінні, налаштування, підтримки та маркетингу наших Послуг та їх пропозицій ».

«Ми не зберігаємо повідомлення наших користувачів в ході звичайного надання наших Послуг. Однак ми розміщуємо інформацію про облікові записи наших користувачів, в тому числі зображення профілю наших користувачів, ім’я профілю або повідомлення про статус, якщо вони вирішують включити їх як частину інформації про їх облікового запису ».

«Facebook і інші компанії з сімейства Facebook також можуть використовувати інформацію, отриману від нас, для поліпшення вашого досвіду в своїх послугах, наприклад, для внесення пропозицій по продуктах».

Коротше кажучи, це просто означає, що, хоча повідомлення користувача, можливо, є безпечними, WhatsApp збирає дані користувача на своїх приватних серверах і може використовувати будь-яку з цієї інформації для сторонніх маркетингових цілей.

І на цьому все не закінчується, більше того, дані, що зберігаються на серверах додатки, можуть бути передані уряду для будь-якого конкретного події. Саме тут хакери можуть зламати сервери додатки, щоб отримати доступ до даних облікового запису та інших особистих даних користувачів.

Signal, найкраща альтернатива WhatsApp і Facebook – додаток, яке буде підтримувати конфіденційність користувача і забезпечувати його безпеку

Signal тримає сильне шифрування, безкоштовно і працює на різних мобільних платформах. Як і інші додатки для обміну повідомленнями, Signal дуже простий і абсолютно безпечний. Крім того, він пропонує відео та голосові виклики, так що ви точно не пропустите WhatsApp.

Signal пропонує файли на робочому столі, щоб ви могли використовувати додаток на своєму робочому столі, а також на своєму смартфоні.

Всі повідомлення в Signal зашифровані, що означає, що тільки відправник і одержувач можуть мати доступ до цих повідомлень. Будь-яке повідомлення абсолютно нечитаності для хакерів. Signal використовує шифрування з відкритим вихідним кодом, що дозволяє технічним фахівцям перевіряти і виявляти будь-які помилки в коді. Що ж, це робить додаток більш приватним і безпечним.

Користувачі також мають можливість вибирати самознищується повідомлення, які автоматично видаляються через заданий інтервал часу. Ця функція гарантує безпеку, навіть якщо будь-яка людина отримує доступ до вашого мобільного телефону.

Чому варто вибрати Signal?

Signal – кращий вибір для додатка безпечного обміну повідомленнями, оскільки він пропонує:

  • наскрізне шифрування
  • доступність на основних платформах
  • шифрування з відкритим вихідним кодом
  • самознищення повідомленнь

Якщо ви хочете, щоб ваші особисті повідомлення залишалися приватними, саме час відмовитися від WhatsApp і месенджера Facebook і знайти повністю захищену і приватну альтернативу, таку як Signal. Ця програма відомо своїм надійним шифруванням і повною безпекою даних.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *