Home   › Контроль конфіденційності даних – для максимальної безпеки

Контроль конфіденційності даних – для максимальної безпеки

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

З щоденними атаками на даних стало необхідно перемкнутися на варіанти, які є безпечними і зашифрованими.

Тут, в цій стать, ми обговоримо, як захистити суспільство від злочинців, використовуючи перевірене і перевірене мистецтво шифрування.

Захист особистої інформації може допомогти знизити ризик крадіжки особистих даних.

Є кілька важливих способів зробити це правильно:

Завжди знати, як ваша особиста інформація передається; зберігається або віддаляється, так як дуже важливо, щоб ваша інформація передавалася надійно, особливо ваші конфіденційні дані;

Переконайтеся, що платформа, яку ви використовуєте для зв’язку, запрошувати попередній дозвіл, перш ніж прийняти рішення про відправку особистої інформації; підтримуючи відповідну безпеку в системі.

Без сумніву, в соціальних мережах здається, що ви розмовляєте тільки зі своїми близькими та друзями – в дійсності, все відбувається без будь-яких фільтрів, це розмова, яку бачить весь світ. Чи варто розміщувати особистий контент в соціальних мережах? Чи знаєте ви, що ваша інформація використовується для відстеження вашого місця розташування і того, що ви робите?

Перший крок: діліться даними з людьми, яким ви повністю довіряєте.

Чи не хочете блокувати обліковий запис в соціальних мережах? Тоді будьте дуже розбірливі в речах, якими ви ділитеся.

Будьте особливо уважні з особистою інформацією, яка буде використовуватися для визначення або відстежування вашего місцезнаходження.

Завжди пам’ятайте, що не слід заповнювати будь-яку випадкову форму і не вводити дані свого профілю, щоб запобігти легку ідентифікацію ваших особистих даних або надання кому-небудь інформації, для того, щоб ваш профіль могли успішно продублювати або клонувати.

Незалежно від того, встановлюєте ви нове програмне забезпечення або оновлюєте існуючу на своєму інтелектуальному пристрої, завжди переконайтеся, що ви користуєтеся платформою, якій можете довіряти.

Варто пам’ятати, що навіть такі великі технологічні акули, як Facebook, є шахраями, які передають наші особисті дані стороннім рекламодавцям, яке збирає велику кількість інформації про користувачів. Ось чому дуже важливо переконатися, що все, що ви завантажуєте або до чого отримуєте доступ, залишиться захищеним і надходить з надійного джерела.

Якщо ви займаєтеся програмним забезпеченням, про яке ви дуже мало знаєте: не знаєте, де обробляються або зберігаються дані, в такому випадку ви дійсно нічого про нього не знаєте і прийшов час стати більш пильним і якщо ваше додаток небезпечно, пора переходити на нове!

Спробуйте Signal

Signal – не просто випадкове додаток для обміну повідомленнями. Це платформа, яка пропонує безпечні комунікації для своїх користувачів в Інтернеті. Багато компаній і окремі користувачі з ентузіазмом впроваджують цю нову концепцію 100% наскрізного шифрування.

Щоб бути захищеним – використовуйте Signal – безпечне додаток обміну повідомленнями для передачі даних, яке є повністю справжнім і безпечним і не ділиться вашою інформацією в Інтернеті.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *