Home   › Зламаний iPhone Джеффа Безоса: ще один випадок збою безпеки в WhatsApp

Зламаний iPhone Джеффа Безоса: ще один випадок збою безпеки в WhatsApp

fevereiro 5, 2020

Sharing is caring!

iPhone X, власник «Вашингтон пост» і генерального директора Amazon Джеффрі Безоса, був зламаний, в результаті чого лідер Саудівської Аравії Мохаммед бен Салман став головним підозрюваним у такій диверсії.

Згідно зі звітом ООН, опублікованому 22 січня 2020 року, iPhone Безоса був зламаний, як повідомляється, за допомогою погано відомої програми-шпигуна на ім’я «Пегас», розробленої NSO Group, однієї з підпільних компаній Ізраїлю.

У доповіді робиться висновок, що хакери місяцями користувалися телефоном Безоса

У доповіді ООН мовиться, що шкідлива програма Pegasus-3 групи NSO була придбана і розгорнута саудівськими чиновниками і в інших випадках спостереження

Сумнозвісна шкідливе ПО дозволяє веб-проникненням віддалено отримувати доступ до будь-чого з зараженого пристрою, будь то текстові повідомлення або дані про місцезнаходження. Найгірше те, що користувач не може визначити, заражене чи його пристрій, не звертаючись за професійною допомогою.

У квітні 2018 року генеральний директор Amazon Джефф Безос і лідер Саудівської Аравії Мохаммед бен Салман обмінялися номерами за вечерею в Лос-Анджелесі за місяць до передбачуваного злому.

1 травня 2018 року в iPhone Безоса проник відеофайл, відправлений через WhatsApp наслідним принцом Королівства Саудівської Аравії.

Згідно зі звітом ООН, «протягом кількох годин після отримання відеофайлу MP4 з рахунку наслідного принца почалася масова і (для телефону Безоса) безпрецедентна фільтрація даних з телефону, раптово збільшила вихід даних на 29 156% до 126 МБ. Потім протягом декількох місяців відбувався безперервний збір даних, і його швидкість на 106 032 045 відсотків (4,6 ГБ) перевищувала вихідну базову лінію для передачі даних до відео для телефону пана Безоса в 430 КБ ».

Чиновники Саудівської Аравії напали на Безоса не через його The Washington Post. Згідно з доповіддю ООН, безперервні праці Джамаля Хашоггі, відомого оглядача The Washington Post, викликали стурбованість з приводу правління принца.

Пізніше, 2 жовтня 2018 року, г-н Хашоггі був убитий в саудівському консульстві в Стамбулі офіційними особами уряду Саудівської Аравії. Не гаючи часу, «Пошта» почала розслідування і виявила ряд пов’язаних з цим аспектів правління принца в Саудівській Аравії.

У доповіді ООН мовиться, що в листопаді 2018 року і лютому 2019 року наслідний принц знову відправив Безос кілька повідомлень WhatsApp, мають його особисту та конфіденційну інформацію, яка не була доступна публічно.

Однак у вівторок ввечері посольство Саудівської Аравії спростувало ці звинувачення: «Недавні повідомлення у ЗМІ, які припускають, що Королівство стоїть за зломом телефону Джеффа Безоса, абсурдні. Ми закликаємо провести розслідування по цих претензіях, щоб ми могли з’ясувати всі факти ».

Експерти ООН продовжують свої розслідування у вбивстві пана Хашоггі і зростаючої ролі індустрії спостереження в тому, щоб дозволити використання завідомо шпигунських програм загрозливим правозахисникам, журналістам і власникам великих ЗМІ.

Крім випадку злому iPhone Безоса через WhatsApp, в останні кілька місяців було опубліковано кілька інших повідомлень про проникнення завдяки WhatsApp, в яких чітко вказується, що WhatsApp вразливий.

Ваш WhatsApp може бути зламаний незалежно від того, чи є ви одним з найбагатших людей на цій планеті. Найгірше те, що вам дуже важко буде дізнатися чи є ризики вторгнення і не виконують хакери в цей самий час свою роботу.

Є кілька альтернатив WhatsApp, але найкращим є Signal. Брюс Шнайер (Bruce Schneier), всесвітньо відомий фахівець з безпеки, сказав: «Мене постійно вражають думка і турбота про безпеку та зручність використання цього додатка. Це мій перший вибір для зашифрованого розмови.

Будь то повідомлення або голосові дзвінки, всі розмови Signal зашифровані і захищені. Ніхто не може читати повідомлення Signal, включаючи «Open Whisper Systems», материнську компанію додатки Signal. З Signal App користувачі можуть вільно говорити або ділитися чим завгодно, оскільки додаток використовує наскрізний протокол шифрування даних для

забезпечення конфіденційності і безпеки цифрових повідомлень.

Додаток Signal безкоштовне і ніколи не буде продавати рекламу, як Facebook, WhatsApp і т. Д. Воно працює і управляється некомерційною організацією, підтримуваної пожертвами і грантами. Це платформа обміну повідомленнями з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє експертам, дослідникам і вченим в галузі безпеки перевіряти всі основні коди.

Всі повідомлення в Signal, що відправляються одержувачу, містять ключі декодування повідомлень. Сигнальні сервери не зберігають ніяких ключів. Таким чином, повідомлення можуть бути прочитані або доступні для зацікавленого користувача (тобто одержувача), а не кого-небудь ще, включаючи урядові установи і розробників.

Додаток поставляється з декількома функціями безпеки, такими як автоматичне видалення повідомлень, блокування додатки від відображення його в недавньому списку додатків, режим інкогніто для сторонніх додатків клавіатури, блокування програми та т.

Так що не чекайте більше. Скачуйте додаток Signal зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *