Home   › Захист від загроз безпеки з додатком Signal

Захист від загроз безпеки з додатком Signal

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Конфіденційність – це те, що важливо для цифрових користувачів, те, що розмежовує громадян від диктатури. Люди часто схильні ігнорувати свої основні права до тих пір, поки вони не стануть необхідністю – коли вони піддаються кібератакам.

Спостереження за даними завжди було частиною життя, але тепер воно стає все більш інвазивних. Уряд почав підслуховувати, яке постійно збільшується, і здійснюється в умовах повної секретності, і в даний час воно стає дуже поширеним явищем. Чесно кажучи, останні кілька років призвели до посилення стеження за даними, включаючи закони про прослуховування телефонних розмов, масове спостереження всередині країни та інші розвідувальні служби.

З різними процесами в дії, багато людей стають більш стурбованими основними свободами і конституційними правами.

Неважливо, де ви знаходитесь в цьому світі, хто ви є, вам потрібно врахувати кілька речей, щоб захистити ваші дані від загроз безпеки. Тут, у цій статті, ми поговоримо про те, наскільки безпечні такі опції, як Signal, які надзвичайно прості і абсолютно безкоштовні у використанні – для захисту ваших даних в цей бурхливий час кібератак.

Ваша конфіденційність даних повністю залежить від того, як вона захищена і захищена.

Існують різні користувачі, навіть бізнес-організації, що стикаються зі складною безпекою, що змушує вас турбуватися про те, що технічні компанії відстежують особисті дані, щоб надавати кращі види сторонньої реклами. Навіть уряд збирає дані користувачів у великих кількостях для особистих потреб. Але з таким засобом, як Signal, кожен може користуватися безпекою своїх особистих даних за допомогою наскрізного шифрування.

У той час як більшість додатків в даний час обмінюються вашими даними зі сторонніми користувачами, існують такі варіанти, як Signal, які захищають ваші дані за допомогою належного наскрізного шифрування на його серверах, щоб запобігти читання або злом будь-яких даних. Простіше кажучи, ніяка інша сторона, крім відправника та одержувача повідомлення, не може бачити і мати доступ до того, що зберігається, відправляється або приймається, навіть сама компанія.

Зазвичай єдиний можливий спосіб отримати загрозу безпеці – це отримати атаку в кінцевій точці, але з такими додатками, як Signal, весь конвеєр зв’язку захищений до кінця що виключає всі шанси на атаку. Це добре гарантує, що ваші дані залишаються абсолютно конфіденційними.

Ваш смартфон – це кінцева точка, на яку завжди націлені кібер-атакери. Ви носите свій телефон там і зазвичай зберігаєте більшу частину вашої особистої та конфіденційної інформації.

Використання Signal  на вашому смартфоні, який сьогодні вважається найбезпечнішим засобом зв’язку. Сучасні і нові технології, які поєднуються з потужними функціями захисту даних, а також реалізація наскрізного шифрування, роблять його ідеальним вибором для користувачів. Signal  шифрується, як тільки повідомлення підготовлено до відправки, після чого навіть сама компанія не може отримати до нього доступ.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *