Home   › Забезпечення контролю конфіденційності даних зробить додаток Signal

Забезпечення контролю конфіденційності даних зробить додаток Signal

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

У наш час люди, які більше дбають про конфіденційність, усвідомлюють важливість безпечного спілкування.

За останні кілька років популярність деяких додатків для безпечного обміну повідомленнями, таких як Signal, дуже зросла. Також відомий як зашифровані месенджери, його попит значно збільшився відразу після викриттів Сноудена в 2013 році. Цей попит на безпечні опції обміну повідомленнями був викликаний побоюваннями з приводу програм масового спостереження з боку уряду.

Додатки для безпечного обміну повідомленнями, такі як Signal, часто забезпечують контроль за конфіденційністю даних всередині і зовні, по суті забезпечуючи засоби для обміну миттєвими повідомленнями, аудіо- або відеодзвінки в наскрізному зашифрованому форматі.

Signal пропонує файли на робочому столі, щоб ви могли використовувати додаток на своєму робочому столі, а також на своєму смартфоні.

Всі повідомлення в Signal зашифровані, що означає, що тільки відправник і одержувач можуть мати доступ до цих повідомлень. Будь-яке повідомлення абсолютно нечитаності для хакерів. Signal використовує шифрування з відкритим вихідним кодом, що дозволяє технічним фахівцям перевіряти і виявляти будь-які помилки в коді. Що ж, це робить додаток більш приватним і безпечним.

Користувачі також мають можливість вибирати самознищується повідомлення, які автоматично видаляються через заданий інтервал часу. Ця функція гарантує безпеку, навіть якщо будь-яка людина отримує доступ до вашого мобільного телефону.

Чому варто вибрати Signal?

Signal – кращий вибір для додатка безпечного обміну повідомленнями, оскільки він пропонує:

наскрізне шифрування

доступність на основних платформах

шифрування з відкритим вихідним кодом

самознищення повідомленнь

Якщо ви хочете, щоб ваші особисті повідомлення залишалися приватними, саме час відмовитися від WhatsApp і месенджера Facebook і знайти повністю захищену і приватну альтернативу, таку як Signal. Ця програма відомо своїм надійним шифруванням і повною безпекою даних.

У Сполучених Штатах Америки, відразу після подкасту Wall Street Journal, про «App All the Rage Within Hack-Fearing Politician» повідомили про тенденції до збільшення числа користувачів мобільних додатків Signal на хороший відсоток.

Не має значення, чи є ви президентом, прем’єр-міністром, злочинцем або будь-яким законослухняним громадянином, поважає конфіденційність даних в Інтернеті, життєво важливим, коли такі надійні месенджери, як Signal, надають вам великі гроші безпечного і приватного спілкування.

Що ж, ідеально захищений месенджер – це той, що забезпечує: наскрізне шифрування, адекватна політика конфіденційності, відкритий вихідний код, самознищення повідомлень, і так, Signal надає все це.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *