Home   › Ви повинні виключити всі месенджери, крім Signal. Це дійсно важливо!

Ви повинні виключити всі месенджери, крім Signal. Це дійсно важливо!

fevereiro 13, 2020

Sharing is caring!

Існує кілька зашифрованих додатків для обміну повідомленнями, таких як Telegram, Viber, LINE, WhatsApp, але Signal часто є найбільш рекомендованою програмою-месенджером усіма всесвітньо відомими особистостями, такими як Едвард Сноуден, Лаура Поітрас, Брюс Шнайер, Метт Грін і т. Д.

 

Signal призначений для того, щоб не зберігати і не збирати конфіденційну інформацію. Всі виклики і повідомлення є безпечними і не можуть бути доступні розробникам додатків або іншим стороннім організаціям, оскільки вони завжди конфіденційні і повністю зашифровані.

 

Протокол Signal був розроблений Open Whisper Systems і реалізований іншими мессенджерами, такими як Facebook Messenger, WhatsApp і Skype.Сам протокол Signal являє собою комбінацію унікальних алгоритмів “потрійного рукостискання” з еліптичної кривої-Діффі-Хеллмана (3XDH). Протокол використовує HMAC-SHA256, AES-256 і Curve25519 як примітиви.

 

Протокол забезпечує узгодженість учасників, підтвердження призначення, конфіденційність, цілісність, аутентифікацію, збереження причинно-наслідкових зв’язків, зворотний секретність (відому як майбутня секретність), пряму секретність, відмова від повідомлень, незв’язаність повідомлень, відмова від участі і асинхронність. Він не забезпечує збереження анонімності, а також не вимагає серверів для ретрансляції повідомлень та зберігання матеріалів з відкритим ключем.

Всі сигнали зв’язку захищені TLS. Нещодавно була введена опція «Запечатаний відправник», яка кодує інформацію користувачів з використанням ключів ідентифікації відправника, а також ключів одержувача і містить її в повідомленні. З опцією «Запечатаний відправник» сервери Signal не можуть бачити, хто кому відправляє повідомлення.

Протокол сигналів не дозволяє серверам вести журнали про те, хто кому дзвонив і коли. Генеральний директор, творець Signal і співзасновник Signal Foundation Моксі Марлінспайк сказав: «Найближча частина інформації до метаданих, яку зберігає сервер Signal, це останній раз, коли кожен користувач підключається до сервера, і точність цієї інформації знижується до день, а не годину, хвилина і секунда ».

Безпека кращого приватного додатки – Signal була в даний час фаворитом, оскільки його оцінили Едвард Сноуден і деякі інші експерти з безпеки даних, особливо відомі його надійністю. Так, код Signal є відкритим вихідним кодом, так що будь-який незалежний дослідник може легко перевірити його на наявність дір ​​в безпеці. Крім того, Signal дозволяє користувачеві перевірити свою особистість, що допомагає гарантувати, що він спілкується тільки з передбачуваним одержувачем.

Всі повідомлення, що передаються через Signal, самознищується і зашифровані, що означає, що все зникає після прочитання повідомлення.

З іншого боку, звичайні текстові повідомлення, як. SMS, взагалі не захищені і не зашифровані, що може бути легко зламано будь-яким стороннім користувачем.

Не варто зволікати, скачайте Signal саме зараз!

Поряд з наскрізним шифруванням повідомлень, Signal також пропонує зашифровані виклики, що дає ще одну можливість перейти на Signal. Крім того, повідомлення, які використовуються спільно, працюють на основі самознищення, що означає, що вміст повідомлення видаляється саме по собі, через певний проміжок часу.

Signal не зберігає особисті дані свого користувача і, можливо, мінімально можливий обсяг метаданих, скорочуючи всі можливості, звідки дані можуть бути витоку. І відправник, і одержувач повідомлення володіють унікальним ключем, який є єдиним, що потрібно для доступу до повідомлення. Це означає, що третя сторона не може отримати доступ до обміну повідомленнями між відправником і передбачуваним одержувачем.

Signal – це просте у використанні, абсолютно безкоштовне рішення для захисту даних, яке дозволяє вам безпечно обмінюватися повідомленнями з друзями та родиною.

Також в Signal поліпшене блокування реєстрації за допомогою безпечного відновлення значення. Блокування реєстрації дозволяє користувачам встановлювати ПІН-код для реєстрації облікового запису. З введенням Secure Value Recovery підвищується безпека PIN-коду. Ця функція працює так само, як будь-який пароль.

В останній бета-версії Signal були представлені реакції смайликів.

Signal оголосила про підтримку наклейок майже два місяці тому. З тих пір було завантажено більше 5000 пакетів наклейок, включаючи останні, тобто Faces and Hands від Swoon. Всі пакети наклейок зашифровані.

Користувачі Signal також можуть порівнювати ключові відбитки пальців для перевірки особистості кореспондента. Якщо ключ кореспондента змінюється, користувач буде повідомлений.

Централізовані сервери були налаштовані для обміну повідомленнями. Поряд з передачею повідомлень Signal, сервери також пропонують автоматичний обмін відкритими ключами користувачів.

Все відео і голосові виклики в Signal є одноранговими. Якщо абонента немає в списку контактів одержувача, виклик буде переданий через сервер, щоб не показувати IP-адреси користувачів.

На серверах зберігаються push-токени зареєстрованих користувачів, матеріали з відкритим ключем і номери телефонів, які є обов’язковими для передачі повідомлень і встановлення викликів.

Всі основні коди додатка Signal для iOS, Android і робочого столу доступні на GitHub за ліцензією безкоштовного програмного забезпечення. Додаток Signal з відкритим вихідним кодом дозволяє сторонам проводити аудит коду і допомагати розробникам додатків перевіряти, що все працює нормально, як і очікувалося. Це також дозволяє користувачам створювати свої власні копії додатку, щоб вони могли порівнювати їх з кодами, поширюваними програмою Messenger.

Офіційний додаток Signal можна завантажити з магазину додатків Apple, магазину Google Play і з офіційного сайту. Android-версія додатка перевіряється операційною системою Android, щоб підтвердити, що поновлення підписані тим же ключем, тоді як те ж саме відноситься до версії iOS для додатка. Існує також окремий двійковий пакет APK для додатка Signal, який можна завантажити з веб-сайту Signal Messenger.

Наскрізне шифрування, розширені функції безпеки і безкоштовне використання роблять додаток Signal найпопулярнішим і рекомендованим зашифрованим месенджером.

Отже, не варто зволікати, встановіть Signal зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *