Home   › Ваш додаток знає, коли ваші дані порушують

Ваш додаток знає, коли ваші дані порушують

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Як повідомляється, WhatsApp санкціонував хакерів для отримання доступу до даних смартфона користувача, таких як приватні повідомлення і документи, а також до банківських даних, за допомогою кібератаки.

Недавні повідомлення показують, що шкідлива програма була розроблена ізраїльською фірмою з кібербезпеки NSO Group для отримання доступу до особистої інформації користувача, що зберігається на його смартфонах. Без сумніву, група спростувала всі звинувачення.

Тут, у цій статті, ми поговоримо про важливість знання вашої програми, особливо в разі злому даних. Це допоможе зрозуміти основи безпеки даних і способи захисту наших персональних даних.

Багато популярних додатків для обміну повідомленнями як і раніше згодні обмінювати конфіденційність користувачів на різні послуги, які надають технічні компанії.

Так, раніше в нас не було вибору, окрім як використовувати ці платформи. Але тепер настав час перейти до приватного месенджеру Signal, оскільки його послуги повністю захищені і зашифровані.

Функції і призначений для користувача досвід не мають нічого, крім як для захисту конфіденційності користувача.

Відсутність конфіденційності даних в поєднанні з невизначеним зберіганням даних зовнішнім об’єктом, який ми не можемо контролювати, позбавляє нас можливості захищати і захищати їх при кожному доступі до даних.

Особисті розмови є одним з найбільших джерел отримання особистої інформації про користувачів. Signal – найкраща заміна додатків Messenger, які продають ваші особисті дані всюди.

У цій статті розповідається про те, чому конфіденційність має значення, і докладно йдеться про функції, які сприяють забезпеченню захищенності програми обміну повідомленнями.

Що робить додаток безпечним?

Щоб бути безпечним додатком для обміну повідомленнями, платформа повинна являти собою набір різноманітних функцій безпеки.

В епоху скандалів і суперечок, таких як файли Cambridge Analytica або нормативних змін, що стосуються захисту даних, таких як широко розрекламований GDPR, нові правила ЄС щодо захисту даних, все більше людей усвідомлюють потенційні порушення, які можуть призвести до того, що відсутність справжньої конфіденційності даних може призвести до колапсу приватного життя.

Це дійсно ідеальний час, щоб почати зміни, і необхідність, з якої ми повинні зробити конфіденційність даних і особисті дані, повинна бути надійною річчю в технології. Використання безпечної платформи стало необхідністю, в той же час відчуваючи гостру необхідність в варіантах забезпечення справжньої конфіденційності.

То ж яку програма для обміну повідомленнями використовувати?

Додаток Messenger, таке як Facebook, не пропонує наскрізного шифрування, обмінюється даними з урядами, сторонніми організаціями, даючи набагато більше підстав для такого переходу. Навіть WhatsApp не є на 100% безпечним.

А як щодо Signal? Який пропонує повне наскрізне шифрування для всіх своїх розмов, не зберігає ніяких повідомлень і зберігає мінімально можливі метадані про своїх користувачів, тільки ті, які необхідні для його функціонування.

Незважаючи на те, що і Signal, і WhatsApp використовують технологію, запропоновану Open Whisper System, розробниками Signal.   WhatsApp вже неодноразово себе діскредитував. Тому Signal – найкраща альтернатива.

З іншого боку, повідомлення Facebook за замовчуванням не зашифровані. Це означає, що будь-хто може отримати доступ до серверів для читання повідомлень користувача.

Кожен день постійно створюється новий потік шкідливих програм, які можуть легко пошкодити вашій онлайн-репутації в цифровому всесвіті.

Багато користувачів добре обізнані про можливий витік даних на різних популярних платформах, оскільки зараз вони переходять на безпечні наскрізні зашифровані платформи, такі як Signal, думаючи про засоби захисту, які додаток створює для запобігання всіх проблем. будь-який вид кібератак. Захист даних на вашому телефоні забезпечує підвищену гнучкість, не турбуючись про те, що ваша конфіденційність може бути атакована. Говорити про світ за межами безпеки даних Сигналу не завжди так безпечно.

У минулому Facebook потрапив в поле зору радіопередачі для передачі даних стороннім рекламодавцям, що викликало великий стрибок в світі конфіденційності даних, завдяки чому люди стали краще розуміти ситуацію. Якщо ви не плануєте видаляти його найближчим часом, будьте обережні з тим, що ви публікуєте, оскільки це дає поживу для атак кіберзлочинців. Довіртеся мені! Facebook дійсно не буде безпечним сайтом. З цієї причини прийшов час переключитися на щось більш безпечне, наприклад, наскрізне шифрування, що пропонує сигнал, і деякі інші функції захисту даних.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *