Home   › Ваші дані в безпеці з додатками на вашому телефоні?

Ваші дані в безпеці з додатками на вашому телефоні?

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Сьогодні мобільні додатки мають різні вразливості, пов’язані з небезпечним зберіганням даних, що дозволяє платформам Android і iOS відкривати хакерських атак системи безпеки для крадіжки конфіденційної інформації.

Безпека даних є однією з найбільш поширених вразливостей, які виявляються в мобільних додатках, при цьому більшість додатків мають високий ризик безпеки.

Тільки кілька варіантів вважаються безпечними для зв’язку, оскільки відомо, що пара мобільних додатків мають уразливості, пов’язані з передачею небезпечного середовища.

Ще одна уразливість виявлена ​​в мобільному додатку – загроза кібератаки.

Крім того, дослідження показує, що в середньому витік даних може призвести до великих втрат для компанії. Так що будьте обережні, це може знадобитися всім компаніям, у яких немає бюджету на безпеку додатків.

Прогнозується, що в найближчі кілька років платформа мобільних додатків, призначена для боротьби з кіберзлочинністю, буде продовжувати розвиватися. Хоча різні додатки дуже зручні, це просто центр для кібератак, що призводить до втрати даних про конфіденційність. Нам потрібні рішення, які повністю безпечні і зашифровані. Хочете знати, що це може бути? Спробуйте Signal

Добре продумати і сильне мобільний додаток дуже важливо для компанії, особливо в ніші фінансових послуг. Компанії повинні бути повністю обізнані про всі можливі лазеках, помилки, недоліки і слабкі місця додатків. Будь-який додаток, що управляє конфіденційними даними, особливо фінансовими даними його споживачів, має використовувати першокласну платформу безпеки. Це призведе до завоювання довіри користувачів, уникаючи будь-яких порушень безпеки.

Битва проти будь-якої кібератаки вічна, так як хакери постійно шукають нові способи злому, навіть якщо використовуються одні з найскладніших процедур безпеки. Краще рішення полягає в тому, щоб випередити цих хакерів в цій грі, активно використовуючи надійні і потужні опції. Такі параметри, як Signal, спрощують доступ до системи і порушують конфіденційність даних користувача.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *